Оголошення

ЗАПРОШЕННЯ НА ФОРУМ

Програма

ОГОЛОШЕННЯ

Радиванівська сільська рада затвердила проект рішення "Про добровільне обєднання територіальних громад"

ОГОЛОШЕННЯ

11 лютого 2018 року о 13 годині в районному Будинку культури  відбудеться концерт - огляд учасників художньої самодіяльності Радиванівського сільського Будинку культури " Розквітай , прекрасна Україно". Запрошуємо всіх бажаючих прийти на концерт і підтримати аматорський колектив.

Адміністрація Будинку культури

7 липня  0 20.00 годині біля ставу відбудеться свято Івана Купала.

В програмі :

виступ учасників художньої самодіяльності ;

ігри та конкурси;

купальський хоровод

каша;

виїзна торгівля.

Свято відбудеться за підтримки  ПРАТ «Оболонь»

Спонсори ТОВ «Агро – Рось – Інвест», ФГ «Руденко».

Запршуємо всіх жителів та гостей села на свято! Гарний настрій гарантуємо!

Адміністрація БК

Оголошення

Радиванівська сільська рада запрошує на проживання сім’ї з дітьми. Житлом забезпечимо.  На території є фельдшерський пункт, 2 магазини, школа, двоповерховий Будинок культури, сільська рада, відділення зв’язку. В селі проживає 401 житель. Хотілося б , щоб село, яке має давню і цікаву історію жило і процвітало, а без дитячих голосів цього досягти важко. Село невелике, але мальовниче. Є річка, ставок (заповідна зона), ліс, в степу – ягоди (cуниця). Тим, хто любить рибалити, ходити на полювання у нас сподобається. Більше інформації Ви можете отримати на сайті

Radivanivka.rada.org.ua

Сільська рада і громада допоможуть переселенцям і просто хорошим людям, які потрапили в складні життєві ситуації.

Будемо раді , якщо Ви станете нашими жителями.

Телефонуйте нам:

Сільський голова  Бащенко Марина Майданівна

Повідомлення

Інформація виконавчого комітету Радиванівської сільської ради Черкаської області про результати проведення конкурсу

з відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки.

1.   Мета проведення робіт: проведення торгів з продажу права оренди на земельні ділянки.

2.   Дані про земельні ділянки, яка пропонуються для передачі в оренду:

·         Кадастровий номер: 7121884500:000:0362 – площею 1,45 га;

·         Кадастровий номер: 7121884500:000:0369 – площею 1,45 га;

·         Кадастровий номер: 7121884500:000:0370 – площею 1,45 га;

·         Кадастровий номер: 7121884500:000:0372 – площею 1,45 га;

·         Кадастровий номер: 7121884500:000:0400 – площею 1,45 га;

які знаходяться в адміністративних межах Радиванівської сільської ради за межами населених пунктів, комунальна власність Радиванівської сільської ради за адресою: Черкаська область, Кам’янський район, с. Радиванівка

3.   Результат конкурсу від 20 травня 2016 року:

Конкурс відбувся.

Переможець:  Товарна біржа АПК ЦО України

Адреса переможця: 18036, вул. Смілянська, 131, м. Черкаси.

Відомості про місцезнаходження комісії: вул.Покровська, 1, с.Радиванівка, Черкаська область, телефон для довідок: (04732) 95631

До уваги депутатів

25 квітня 2016 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради відбудеться 6 сесія VII скликання. На порядок денний винесено такі питання:

1. Про стан виконання сільського бюджету за І квартал 2016 року.
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2015 року №3-2/VІІ «Про сільський бюджет на 2016 рік».
  3. Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, учасникам ВВв, інваліду війни, учасникам  бойових дій в зоні АТО.
  4. Про надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.
  5.  Про надання матеріальної допомоги матерям – героїням.
  6. Про заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення на території Радиванівської сільської ради у 2016 році.
  7. Про заяви громадян.
  8. Різне.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Радиванівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення:

Про затвердження положення про конкурсну комісію з відбору виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  Зазначений проект рішення з аналізом регуляторного впливу буде розміщений на      інформаційному стенді сільської ради з 25.03.2016 року та на офіційному сайті сільської ради radivanivka.rada.org.ua.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надати в письмовій формі:

-поштою за адресою: вул. Покровська,1, с. Радиванівка, Кам’янського району, Черкаської області, індекс – 20832;

-факсом, телефоном: (04732) 95-6-31.

Виконавчий комітет сільської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Про наміри сільської ради виставити земельні ділянки комунальної власності на аукціон щодо передачі в оренду.

Зазначений проект рішення з аналізом регуляторного впливу буде розміщений на      інформаційному стенді сільської ради з 24.02.2016 року та на офіційному сайті сільської ради radivanivka.rada.org.ua.

-факсом, телефоном: (04732) 95-6-31.

Виконавчий комітет сільської ради

До уваги депутатів

Засідання 4 сесії VІІ скликання переноситься на 01.02.2016 року . Засідання постійних комісій згідно планів роботи.

28.01.2016 року в приміщенні сільської ради відбудеться 4 сесія VІІ скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про надання повноважень з надання відомостей з Державного земельного кадастру.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради № 93-5/УІ від 13.07.2015 року «Про місцеві податки і збори та інші платежі на 2016 рік, розмір ставок яких, згідно чинного законодавства встановлюється органами місцевого самоврядування»

3. Про надання субвенції для загальноосвітнього закладу.

4. Про можливість фінансової підтримки організації спортивних клубів у сільській місцевості.

5. Про заяви громадян.

ВЕЛИКЕ ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ